Skip Navigation LinksContracted-Institutions

Anlaşmalı Kurumlar


KKTC Kalkınma Bankası

DAÜ ile KKTC Kalkınma Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Kalkınma Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

TURKCELL Kuzey Kıbrıs

DAÜ ile TURKCELL Kuzey Kıbrıs arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan TURKCELL Kuzey Kıbrıs çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

T. Halkbankası A.Ş. KKTC Ülke Müdürlüğü

DAÜ ile T. Halkbankası A.Ş. KKTC Ülke Müdürlüğü arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Halkbankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

 K.T. Kooperatif Merkez Bankası

DAÜ ile K.T. Kooperatif Merkez Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan KT Kooperatif Merkez Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

Limasol Türk Kooperatif Bankası

DAÜ ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Limasol Türk Kooperatif Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

Türk Ekonomi Bankası

DAÜ ile Türk Ekonomi Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Türk Ekonomi Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.


DAÜ Web Siteleri