Skip Navigation LinksFAQ

SSS (sık sorulan sorular)


Eğitim nerede veriliyor?

Atatürk Öğretmen Akademisi

İndirim var mı?

Evet. Kamu çalışanlarına %20 , anlaşmalı şirketlere ise %30-40% arasında indirim fırsatları bulunmaktadır.

  1. DAÜ ile KKTC Kalkınma Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Kalkınma Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.
  2. DAÜ ile TURKCELL Kuzey Kıbrıs arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan TURKCELL Kuzey Kıbrıs çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.
  3. DAÜ ile T. Halkbankası A.Ş. KKTC Ülke Müdürlüğü arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Halkbankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.
  4. DAÜ ile K.T. Kooperatif Merkez Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan KT Kooperatif Merkez Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.
  5. DAÜ ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Limasol Türk Kooperatif Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

Son başvuru tarihi ne zaman?

 Şubat 2024

 Detaylı bilgi için  https://grad.emu.edu.tr/tr/akademik/akademik-takvim

Dersler hangi saatler arasında yapılıyor?

Hafta içi 18.00 – 21.00 saatleri arasında

Başvuru için hangi belgeler gerekiyor ve başvuru nereye yapılmalı?

 Detaylı bilgi için https://grad.emu.edu.tr/tr/basvuru/basvuru-kosullari

Öğrenci kabulu hangi dönemlerde yapılır?

Her akademik dönemde (Güz ve Bahar) öğrenci kabul edilmektedir.

DAÜ Web Siteleri