Skip Navigation LinksFAQ

SSS (sık sorulan sorular)


Eğitim nerede veriliyor?

2020-2021 Akademik Yılı Güz Dönemi uzaktan eğitim şeklinde yapılacaktır.

İndirim var mı?

Evet. Kamu çalışanlarına %20 , anlaşmalı şirketlere ise %30-40% arasında indirim fırsatları bulunmaktadır.

1.       DAÜ ile KKTC Kalkınma Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Kalkınma Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

2.       DAÜ ile TURKCELL Kuzey Kıbrıs arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi’nin Lefkoşa’daki TÜRKÇE Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan TURKCELL Kuzey Kıbrıs çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

3.       DAÜ ile T. Halkbankası A.Ş. KKTC Ülke Müdürlüğü arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Halkbankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

4.       DAÜ ile K.T. Kooperatif Merkez Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan KT Kooperatif Merkez Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

5.       DAÜ ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasında Yüksek Lisans ve Kurumsal Gelişim Protokolü imzalandı. Yüksek Lisans Programlarına kayıt yapacak olan Limasol Türk Kooperatif Bankası çalışanları %30 öğrenim harcı indiriminden yararlanacaklar.

Son başvuru tarihi ne zaman?

23 Şubat 2021

Dersler hangi saatler arasında yapılıyor?

18:00 - 21:00

Başvuru için hangi belgeler gerekiyor ve başvuru nereye yapılmalı?

Detaylı bilgi için tıklayınız

Öğrenci kabulu hangi dönemlerde yapılır?

Her akademik dönemde öğrenci kabul edilmektedir.